Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
Dnes mám tak trochu den blbec. S kámoškou a samozřejmě s Bety jsme vyrazily na blízký Babiččin statek, byla tam akce pro děti, nějaké výklady, naučná stezka, nějaký spolek tam měl předvádět sovičky. Chtěly jsme shlédnout dětské závody Hobby Horsing, projít si stezku a pak posedět u kávičky. Hodila jsem do kasičky dobrovolné vstupné, když vyšla paní hlídající vstup a sdělila, že nás dál nepustí, protože sovičkáři si vymínili zákaz vstupu psů. Takže jsme se otočily a zklamaně odjely. Navečer jsem zapomněla na pravidelný páteční chat s kámoškou v Kanadě.?♀️
Trochu jsem si teď spravila náladu – na JOJ Family jsem shlédla Starce na chmelu. Vzpomínám si, že film byl uveden, když jsem chodila do devítky a měli jsme zákaz na něj jít. Už si nevzpomínám, jestli jsem ten zákaz porušila nebo film viděla později, když jsem od prváku na střední brigádničila jako uvaděčka v kině. ?