Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
28.8.2025 v 22:05
#193310
Tady dnes taky dost fičelo, měla jsem domluvenou návštěvu v autokempu Šlechtův palouk na Pastvinách (před pár lety tam bylo setkání Zvířetníku), tak jsem vyrážela trochu s obavami, ale cesta byla docela fajn, v kempu vítr neřádil, ale už je vidět končící sezona, na hrázi taky postávalo míň lidí, než v plné sezoně. Poseděly jsme se šéfkou kempu na terase hospůdky, Bety si bohatě užila pomazlení, hlavně od přítomných holčiček. Před odjezdem jsme si ještě dopřály procházku po kempu.