Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
Zdravicko vespolek vsem pohmmozdeninam a narazeninam.
Esusova
Hejčkám si svý bloklý záda – jaký to překvapení, když je člověk nerf, že jo – a závidím v tichosti Fifijový bazének, to by se mi taky líbilo.
Chudero, tyhle stresovy blokance jsou fujek. Ty fakt nemas vubec zadny misto, kde by ses mohla proplavat? Zavid v tichosti, dneska jsem plovala fest, fakt mi to pomaha. Navic jsem od znaly kamosky obdrzela pochvalu, ze plavu moc pekne a stylove. „Krasne ciste ti ty koncetiny migaj.“ 🙂
Mirko
Me treba Ruzice sere s aportama. Jakmile nejakou hracku vezmu na vychazku, vypne se a jen cumi jak bordera, kdy to hodim. Po ni pak musim rvat, at vypadne a jde se aspon vycurat, vykadit. Tak hracky beru minimalne, ona si i tak najde nejakej plevelus trifidus, se kterym me pak prudi. Je jak Zeryk, misto mozku z hracky kostku.
Cajiku,
blazne! 😀 parakotoul – ale ses dobra, ze ses zvedla. Ja bych zustala v poloze leziciho strelce.