Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
27.8.2025 v 14:17
#193242
Thielli
jako já i souhlasím, ale tohle jsem tý kobylce u nás nevoblikla já, to bysem si nedovolila. Ale je fakt že kobyla je krásná jak barbína, tak se nedivím že jí takhle strojej, obyč maska by k ní nešla ?