Odpověď na: Dvě pudle II

Fóra Ostatní Dvě pudle II Odpověď na: Dvě pudle II

#193242
PetraK

    Thielli

    jako já i souhlasím, ale tohle jsem tý kobylce u nás nevoblikla já, to bysem si nedovolila. Ale je fakt že kobyla je krásná jak barbína, tak se nedivím že jí takhle strojej, obyč maska by k ní nešla ?