Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
27.8.2025 v 13:49
#193203
Kimi – no však je lepší se se psem domlouvat než povelovat. Jak jáááá jsem ráda, když můžu Talířkový říct něco normálního lidskýho a domluvíme se 🙂