Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#193203
PetraK

    Kimi – no však je lepší se se psem domlouvat než povelovat. Jak jáááá jsem ráda, když můžu Talířkový říct něco normálního lidskýho a domluvíme se 🙂