Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
27.8.2025 v 11:50
#193196
Fifi, Bety se k bývalým už nehrne, když řeknu, že jdeme domů, zamíří správně. Ona neumí psí povely, ale bývalá panička si s ní asi hodně povídala, takže na běžnou lidskou mluvu reaguje. Když zamíří někam, kam já nejdu, řeknu, že tam nejdem a ona se ke mně vrátí, kdybych zavelela ke mně, nereaguje. Myslím, že jsem psala na gauč, jak jsem zkusila cíleně jít kolem bývalých a ji to vůbec nezajímalo. Ale z vodítka ji pustit nemůžu, jakmile někoho vidí, rozběhne se pro pomazlení, klidně i do silnice.