Fóra › Ostatní › Kimin gauč › Odpověď na: Kimin gauč
23.8.2025 v 10:09
#193102
Bety měla příští týden navštívit kosmetický salon, ale Dana odjíždí na dovolenou (jsme objednané dlouho a Daně se patrně naskytla nějaká výhodná last minute). Návštěvu máme posunutou na 2.září. Už aby to bylo, Betynka má zarostlá očička, tlamku, jak je šmejdivá, sbírá na ksichtíku a na tlapkách pořád nějaké smetí.
Dnes se dost ozimilo, tuninko netítí, tak si možná odpoledne uděláme malinký výlet.?