Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
22.8.2025 v 7:22
#193077
Maya
Jo to byl asi ten aku tlakovej cistic, tim by se zalejvat asi nedalo
Byla jsem to omrknout v hechtu a prislo mi to takovy forovy, tak to urcite kupovat nebudu
jo! to bylo vono, to máš pravdu. No tak zauvažuju nad tím aku. Není to nějak drahý a provizorně by to vyhovět mohlo.
Ta pojizdna alko konev
tohle nikdy nepochopím, proč proboha vždy přestanou vyrábět něco, co je funkční?????????