Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#193077
PetraK

    Maya
    Jo to byl asi ten aku tlakovej cistic, tim by se zalejvat asi nedalo
    Byla jsem to omrknout v hechtu a prislo mi to takovy forovy, tak to urcite kupovat nebudu

    jo! to bylo vono, to máš pravdu. No tak zauvažuju nad tím aku. Není to nějak drahý a provizorně by to vyhovět mohlo.

    Ta pojizdna alko konev
    tohle nikdy nepochopím, proč proboha vždy přestanou vyrábět něco, co je funkční?????????