Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
Pápapápapáááátek! To je krása.
A dneska přijede Ričrd. Mám v troubě dvě kolena a dva kusy bůčku. Na tymiánu. Mňam. Ešče musim vyrobit klobásky a dodělat polifku. Budu o víkendu dělat zase natěrače, tak musím mít jídlo, co se o nás postará samo 😀
Fifi
Pinda jedna, mavala pak rozcilene rucickou, sem mela sto chuti vylezt a neco ji rict
týýý vado, no to by mi hráblo, řvala bych jak prokopnutá a babu vytáhla ven asi. Minimálně by se dozvěděla něco vo svým kvíkvé a kvíkvé svých předků. Fuj a ble.
Bazen ma posunovaci krytou strechu z makrolonu, takze sezona plavaci bude dlouha,
jojojojoooj, nepočůranej basén závidím, plovala bych až bych brečela 🙂 . Tak si dej dvě dýlky, prosím za mne.
černej čaj
k pocasi neberu ani plavky a misto paddleboardu davame 10km nasup
to mi přijde jako celkem rozumnej nápad, když člověk není Petrs01 😀
zase vizovicky vrchy
užij si to, se vším všudy!