Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#193076
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    Pápapápapáááátek! To je krása.
    A dneska přijede Ričrd. Mám v troubě dvě kolena a dva kusy bůčku. Na tymiánu. Mňam. Ešče musim vyrobit klobásky a dodělat polifku. Budu o víkendu dělat zase natěrače, tak musím mít jídlo, co se o nás postará samo 😀

    Fifi
    Pinda jedna, mavala pak rozcilene rucickou, sem mela sto chuti vylezt a neco ji rict

    týýý vado, no to by mi hráblo, řvala bych jak prokopnutá a babu vytáhla ven asi. Minimálně by se dozvěděla něco vo svým kvíkvé a kvíkvé svých předků. Fuj a ble.

    Bazen ma posunovaci krytou strechu z makrolonu, takze sezona plavaci bude dlouha,
    jojojojoooj, nepočůranej basén závidím, plovala bych až bych brečela 🙂 . Tak si dej dvě dýlky, prosím za mne.

    černej čaj
    k pocasi neberu ani plavky a misto paddleboardu davame 10km nasup
    to mi přijde jako celkem rozumnej nápad, když člověk není Petrs01 😀

    zase vizovicky vrchy
    užij si to, se vším všudy!