Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#192928
Petrs01

    plovaci rehabky

    No já nevím, mojí páteři se teda letošní Gaston velmi nelíbil. Měla jsem pak problém i se odšourat k autu. Jo a zjistila jsem, že ve vodě si ty záda člověk moc nesrovná, bo se přitom jaksi topí.
    Obecně na bolavý záda SUCHÉ teplo. Pokud nebolí, tak DOBRÉ plavání ok, paní radová (plavení s hlavou nahoře) páteř VELMI kazí.