Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
20.8.2025 v 18:00
#192928
plovaci rehabky
No já nevím, mojí páteři se teda letošní Gaston velmi nelíbil. Měla jsem pak problém i se odšourat k autu. Jo a zjistila jsem, že ve vodě si ty záda člověk moc nesrovná, bo se přitom jaksi topí.
Obecně na bolavý záda SUCHÉ teplo. Pokud nebolí, tak DOBRÉ plavání ok, paní radová (plavení s hlavou nahoře) páteř VELMI kazí.