Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
18.8.2025 v 9:27
#192813
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
Iš bin zurýk!
A nejsem teda ráda!
Z dovolenkářky se stal zavalenej hornik a makám jak Feuda Brablenec. Přindu.
JEN V RYCHLOSTI POGRATULUJU DODATEČNĚ ZLATCE:
ŠÉCKO NEJ ZLATKO

A VELMI, VELMI – S VELKOU RADOSTÍ V SÉRDCI POGRATULUJU i FIFIJOVÝ. PÁČ TO, CO PŘEDVEDL PEPIN – TO NENÍ ZÁŽITEK, TO JE SASRAK. KRÁSA, NÁDHERA A ÚŽASNOST.
a letim, myslím na vás přátelé, myslete i vy na mě.