Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#192808
Petrs01

    aspoň ve dvou.

    Jo, ty a pes, to je ideál. S lidma se musíš domlouvat, každej chce vstávat v jinou dobu, maj dlouhý papací zastávky, mluvěj přesně v nevhodnou chvíli,… Jako ne že by to občas nešlo, ale samošlap je svobodnější. A i bez psa to jde, holt si občas popovídáš s kolemjdoucí veverkou, no. A zas máš lehčí batoh.