Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
17.8.2025 v 19:29
#192802
Tos mela kliku, koukala jsem, jak to vcera na Morave mlatilo. Nas ta horni vlna jen lizla, spadlo par kapek. Hrozny sucho tu je, merune i seriky uz zacinaj zloutnout a shazovat listi. 🙁
Pepino dneska fakt prekvapil, dotedka je takovej vyznamnej. Mozna v tom hraje roli i kastrace, za par dni to budou dva mesice od kuchani, tak mu asi klesaji celkove hormoni a je takovej klidnejsi na posuka. Coz samoze neni recept na zklidneni psa. 😀
Charlik donesl ptacka? Mi nejak uteklo, se divim, kdyz je pazravec, ze mrtvolku neslupnul.