Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka Fóra › Ostatní › Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka › Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka 15.8.2025 v 19:52 #192682 Milena z Prahy Fifi Svalíky vyrýsovaný jsem myslela. Že není uvolněnej, je z jeho pohledu jasný ?.