Fóra › Ostatní › Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka › Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka
15.8.2025 v 9:16
#192664
Pořád si myslím, jaké má Pepino štěstí, že je u tebe, Fifi.
A Dvůr je moje skoro rodné město, jen jsme bydleli na opačném konci, takže jsemchodila spíš do Údolíčka než na Hrubá luka. Ale Údolíčko už dávno patří do ZOO.