Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka

Fóra Ostatní Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka

#192664
Asteris

    Pořád si myslím, jaké má Pepino štěstí, že je u tebe, Fifi.
    A Dvůr je moje skoro rodné město, jen jsme bydleli na opačném konci, takže jsemchodila spíš do Údolíčka než na Hrubá luka. Ale Údolíčko už dávno patří do ZOO.