Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#192663
Maya

    Kachna
    Gratuluju k vyroci
    Me osobne prijde nejvic divny a fakt ujety, ze kdyz ma kazdy jiny jmeno, tak ze se detem da jmeno po tatovi, to jako proc? Deti by se v takovem pripade mely jmenovat po mame, kdyz ta je porodila
    Fakt nechapu
    Ty dvojity prijmeni mi prijdou takovy neprakticky, ja se s tim setkala jednou a to bylo jedno neprechyleny, jakoze Novak Dvorakova a jsem se radsi zeptala jak mam oslovovat, ake to beru jakoze kazdy at si to udela jak chce
    Cernejcaj
    Porid si ten sloupkovy vetrak, ja ho koupila mame, nezabere to skoro zadny misto, fouka to asi na 3 rychlosti, kdyz chces, tak fakt hodne a je to na dalkovy ovladani, takze si to muzes regulovat od stolu
    Oproti normalnimu vetraku je to i mnohem ucinejsi