Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#192662
Petrs01

    No, ale jak se správně oslovuje dvoupříjmennej člověk? Dobrý den paní Nováková Dvořáková? To je přece strašný. Nebo si maj lidi jedno vybrat? Které?
    A jako vysvětlovat, že sice jsem paní „A.“, ale ty děti „B.“, které si jdu odněkud vyzvednout/doktoři/cokoliv jsou fakt moje, to bych taky nechtěla.

    No a ve svým případě jsem to nakonec vzala že já jsem já a na jméně nezáleží. Ale jak to budu snášet se teprve uvidí.