Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
15.8.2025 v 8:34
#192662
No, ale jak se správně oslovuje dvoupříjmennej člověk? Dobrý den paní Nováková Dvořáková? To je přece strašný. Nebo si maj lidi jedno vybrat? Které?
A jako vysvětlovat, že sice jsem paní „A.“, ale ty děti „B.“, které si jdu odněkud vyzvednout/doktoři/cokoliv jsou fakt moje, to bych taky nechtěla.
No a ve svým případě jsem to nakonec vzala že já jsem já a na jméně nezáleží. Ale jak to budu snášet se teprve uvidí.