Fóra › Ostatní › Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka › Odpověď na: Strýc Pepin aneb Pruhatá samotka
To si nemyslim, on se nikdy nebude tesit na vytrhnuti z jeho zajetyho rezimu. Uz jsem to tu nekde psala vedle, ale Alenka se me ptala, jestli vim, ze ten pes se nikdy nezmeni. Ze zustane siblej. Vim, smirila jsem se a on je u nás snad taky s pobytem smirenej, tu jednu dovolenou, pro nej nekomfortni, za rok prezije. 🙂
Mozna se s vekem a po kastraci jeste drobatko zklidni, ale brouky v hlave bude dle myho mit porad.
Dneska rano delal libeznika, to mame hru, ze kdyz me zacne okusovat v posteli, chytnu mu jazyk mezi dva prsty. 😀 A on nemuze hlodat, bo jazyk vlastni si kousnout nechce. Pak se packujeme, ja rukama na jeho predni stridave, to me uz zahlodne a zase mam modriny na predlokti, ale nemysli to zle, jen nema a nebude mit cit v hube. Nicmene z podobnejch domacich her je vysmatej a nejak ho to spojuje se mnou. 🙂