Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#192645
Asteris

    Tvaroh máme rádi s najemno nakrájenou cibulkou nebo pórkem plus pažitka, osolit a buďto s chlebem nebo pečenými bramborami. Jako děti jsme si to nosily v létě na koupaliště v misce a chleba. Já ho takhle můžu jíst i samotný.