Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
14.8.2025 v 18:54
#192645
Tvaroh máme rádi s najemno nakrájenou cibulkou nebo pórkem plus pažitka, osolit a buďto s chlebem nebo pečenými bramborami. Jako děti jsme si to nosily v létě na koupaliště v misce a chleba. Já ho takhle můžu jíst i samotný.