Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
14.8.2025 v 13:13
#192617
MirkaD
To je hezky
U nas v penny hkedaji uz dlouho vedouci prodejny i zastupce, asi jich je tam taky malo, byly tam samy zensky, ale ted jsem tam u pokladny videla mladeho chlapa