Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#192600
Asteris

    Kimi, hezky ses rozloučila.
    Pepino je zlatíčko.
    Jen bych upřesnila tu naši vodu. Se psy to není o polykání km, ale pohodová plavba, krátké úseky proložené koupáním a venčením. Navíc někteří, jako borderák Merlin vystupují za jízdy, takže přehřátí nehrozí. Zato teď nás čeká docela peklo a to ten Barrandov je ještě na Prahu celkem dobrý.