Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
14.8.2025 v 7:11
#192600
Kimi, hezky ses rozloučila.
Pepino je zlatíčko.
Jen bych upřesnila tu naši vodu. Se psy to není o polykání km, ale pohodová plavba, krátké úseky proložené koupáním a venčením. Navíc někteří, jako borderák Merlin vystupují za jízdy, takže přehřátí nehrozí. Zato teď nás čeká docela peklo a to ten Barrandov je ještě na Prahu celkem dobrý.