Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
13.8.2025 v 18:16
#192594
Si povida chudak s hrackama, asi s nim nikdo doma nemluvi
😀 😀 Tak urcite. Ale i tohle je v jeho pripadu vlastne pokrok, driv mel z piskacich hracek preskoky hlodaci do me, nevedel, jak se s tim vyrovnat. Ted si je chodi hlodat sam a neobtezuje sve okoli emocema. 🙂