Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
11.8.2025 v 22:02
#192550
mam do konce tydne sekat
Já bych nesekala, kdyžtak v neděli, jestli to bude na příští týden už vypadat líp. Buď bys musela zalívat, nebo to dokonale uschne.