Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#192547
Kuskus

    Fifi
    maso z nutrie chutná podobně jako králík.

    Vím, že ti přibyl ještě jeden dlouhý, dobře osvalený strávník a času moc není, ale těším se, až sepíšeš povídání z dovolené u Labíčka. V čem to bylo jiné oproti loňsku. Hlavně pro toho malého poděsa. 🙂