Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
11.8.2025 v 20:18
#192547
Fifi
maso z nutrie chutná podobně jako králík.
Vím, že ti přibyl ještě jeden dlouhý, dobře osvalený strávník a času moc není, ale těším se, až sepíšeš povídání z dovolené u Labíčka. V čem to bylo jiné oproti loňsku. Hlavně pro toho malého poděsa. 🙂