Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#192500
Maya

    Nevite nekdo jak se zbavit nutrii, v rybnice uz se asi premnozily a jdou proti proudu potokem, vylejzaji u nas do slepiciho vybehu a uz i chodi na slepici dvorek a obavam se, ze to nebude trvat dlouho a polezou i do kurniku
    Jako je tu pro ne lakadlo zradlo pro slepice, ale to tu musim mit a oplotit potok, to by mi asi neproslo