Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
8.8.2025 v 14:51
#192500
Nevite nekdo jak se zbavit nutrii, v rybnice uz se asi premnozily a jdou proti proudu potokem, vylejzaji u nas do slepiciho vybehu a uz i chodi na slepici dvorek a obavam se, ze to nebude trvat dlouho a polezou i do kurniku
Jako je tu pro ne lakadlo zradlo pro slepice, ale to tu musim mit a oplotit potok, to by mi asi neproslo