Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
6.8.2025 v 9:13
#192464
Fifi
To jsi sikovna
Cernejcaj
No co jsem vyzjistila, nemiva to dneska uz klasika kabek, ale usb kabel, coz je blby, protoze to teda budu muset mit zapojeny vepredu.
Jo prave hp a xerox maji ten povinny ucet
Zatim jsem vybrala predbezne brother
Ja uz ji mam taky vic jak 10 let, ale ted se mi tam nejak divne zasekl papir a drzel jak pribitej, tak jsem za nej skubla, papir se prerval a zbytek tam zustal a vylitla nejaka tycka, co tam ten papir asi posunuje