Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
4.8.2025 v 18:08
#192422
Maya
dekuju, to mi nejak nedoslo kdyz sem to cetla.
tomu se rika zapustit koreny 😀
tak snad holub trefi dobre domu i kdyz je asi trochu obrazenej a otresenej. me vzdycky fascinovalo jak to ze trefi.
Fifi
tesim se na dovolenkove hlasani! dobre ze pepino to zvladl tak krasne, si prijela s jinym psem 😉