Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#192421
Fifi

    Zdravicko vespolek, dovolena nejak rychle utekla. 🙁 Back to reality a od zitra hlidani jozefcice.
    O dovce neco sepisu na samotku postupne, ale hlasim, ze jsme prezili, Pepino byl pomerne v pohode. Mysleno v ty jeho autisticky „pohode“, silel o 90 % min nez vloni. 🙂 Pocasi bylo jak na houpacce, pekne prselo, jednou zabourilo, slunko obcas svitilo, teplotne snad po 15 letech takovy normalni bezny beztropovy leto. Idealni na protapky a cviceni.
    Jdu este debordelizovat auto, dneska jsem privezla zbytek veci – tak vytahnout altan tezkej atd.