Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
4.8.2025 v 17:07
#192421
Zdravicko vespolek, dovolena nejak rychle utekla. 🙁 Back to reality a od zitra hlidani jozefcice.
O dovce neco sepisu na samotku postupne, ale hlasim, ze jsme prezili, Pepino byl pomerne v pohode. Mysleno v ty jeho autisticky „pohode“, silel o 90 % min nez vloni. 🙂 Pocasi bylo jak na houpacce, pekne prselo, jednou zabourilo, slunko obcas svitilo, teplotne snad po 15 letech takovy normalni bezny beztropovy leto. Idealni na protapky a cviceni.
Jdu este debordelizovat auto, dneska jsem privezla zbytek veci – tak vytahnout altan tezkej atd.