Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
31.7.2025 v 20:26
#192281
Maya
a chudak Lokinek jen sedi a trpelive to snasi
Nikdy bych tomu neverila, ale je to tak
JIPIJÁÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!! Tohle je suprduprtrupr. Gratuluju. já se musím smát. Jaks říkala, že už kočku mít teď nemůžeš. A Centrála Ti nadělila rovnou dvě 😀 😀 To je háský, jehehééé.