Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#192281
PetraK

    Maya
    a chudak Lokinek jen sedi a trpelive to snasi
    Nikdy bych tomu neverila, ale je to tak

    JIPIJÁÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!! Tohle je suprduprtrupr. Gratuluju. já se musím smát. Jaks říkala, že už kočku mít teď nemůžeš. A Centrála Ti nadělila rovnou dvě 😀 😀 To je háský, jehehééé.