Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#192260
Petrs01

    nečekají

    no, tohle je peklo. A zas voni kdyby čekali, tak dopadnou jak České Dráhy = nepojede včas nic.

    A ten dvojskok přes Ř. přestupy stíháš? Nebo jen doufáš?
    edit: tak jak koukám, tak stíháš, spoje jedou včas. Tak si pěkně zaohařuj a šetři svou tetanovou ploutev 😉
    A jako zas tak velká zajížďka mi to nepřijde, holt nikdy nemůžeš vyhovět všem.

    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 1 týdnem uživatelem Petrs01.