Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
31.7.2025 v 14:41
#192260
nečekají
no, tohle je peklo. A zas voni kdyby čekali, tak dopadnou jak České Dráhy = nepojede včas nic.
A ten dvojskok přes Ř. přestupy stíháš? Nebo jen doufáš?
edit: tak jak koukám, tak stíháš, spoje jedou včas. Tak si pěkně zaohařuj a šetři svou tetanovou ploutev 😉
A jako zas tak velká zajížďka mi to nepřijde, holt nikdy nemůžeš vyhovět všem.
- Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 1 týdnem uživatelem Petrs01.