Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#192250
Petrs01

    Slaný

    Přes Slaný tam něco je, ale předpokládám, že je pro tebe nereálné se dostat na kýžený konec Prahy (Veleslavín, Šárka,…).
    Na pytel jsou ty 2 přestupy, kdy se člověk akorát může modlit aby se to cestou někde nezaseklo.
    Předpokládám, že žádný kolega jezdící stejným směrem se nekoná. Co se do budoucna poptat po vsi, jestli někdo nejezdí taky, a být si vzájemnou záchranou když se něco takhle podělá? Případně – v tomhle by asi byl fakt dobrej fejsbůk, jsou tam skupiny lidí z obce a třeba bys měla šanci se chytnout aspoň do M…

    edit: jistá nevýhoda fejsbůku je v názvu té vedlejší obce a taky zrovna tam někdo nasekal hromadu skupin, ale to bys časem zjistila, kde se lidi doopravdy scházejí

    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 1 týdnem uživatelem Petrs01.