Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
31.7.2025 v 9:32
#192236
Robštajn ráno odfrčel směr Bouzov, což mě zase inspirovalo k revizi knihovny… Kurva, půlku bych toho ještě vyházela, ale bez jeho vědomí nelze. S jeho vědomím bohužel taky ne ??!