Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
30.7.2025 v 14:46
#192221
Maya
mozna by ses divila, jak blby ty ldi muzou byt, oni si fakt mysli ze srneckovi daji injekci, zoperujou nozku a on se za mesic vrati do lesa jako by nic…
nemyslim si, ze jejich cil byl ze budou mit fotku v novinach