Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
30.7.2025 v 10:01
#192212
PetraK
Ta skvirka byla fakt par mm, takze trochu povolil, spravna teplota v nem nebyla a trochu vlhkost z ledu de uvolnila a ta ted zmrzla a nejde to otevrit:D ale i zmrzka vypadala dost tuha:D
Uz posledni treti? Priste musis jit zavcas, at to nasobeny trapeni mas jen 1x a nejmin:)