Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#192212
cernej caj

    PetraK
    Ta skvirka byla fakt par mm, takze trochu povolil, spravna teplota v nem nebyla a trochu vlhkost z ledu de uvolnila a ta ted zmrzla a nejde to otevrit:D ale i zmrzka vypadala dost tuha:D

    Uz posledni treti? Priste musis jit zavcas, at to nasobeny trapeni mas jen 1x a nejmin:)