Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
Zdraví vás náčelnce Tetanová ruka, bolí to , sviňa jedna, v půl jedenáctý to začlo bolet, v noci mě to vzbudilo, nedá se na to lehnout, ani pro batůžek v autě vzadu se nesáhnu. Tak i dneska budu za hodnou, mám rozdělanou tu višňovou marmeládičku – jo naložila jsem si zase obří sklenici od okurek višní na domácí griotku. ˇmňam.
Ifauna mi nepsala. Asi dobře usoudila, že když jsme se nerozešly v dobrém, tak to taky nebude dobrej nápad. Tak jeblá do hlavy ta paní asi není. Uvidíme. Třeba překvapí 😀 😀 A pak si udělám slohový cvičení 😀 😀
černej čaj
no tak ještě, že se ale ten mrazák nerozmrazil – jídlo v něm. to by byl teprvá průšvih.
žjooo, kachna s káčatama ne na rybníku, ale na moři!! Užívejte, krása fotka je to.