Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#192209
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    Zdraví vás náčelnce Tetanová ruka, bolí to , sviňa jedna, v půl jedenáctý to začlo bolet, v noci mě to vzbudilo, nedá se na to lehnout, ani pro batůžek v autě vzadu se nesáhnu. Tak i dneska budu za hodnou, mám rozdělanou tu višňovou marmeládičku – jo naložila jsem si zase obří sklenici od okurek višní na domácí griotku. ˇmňam.

    Ifauna mi nepsala. Asi dobře usoudila, že když jsme se nerozešly v dobrém, tak to taky nebude dobrej nápad. Tak jeblá do hlavy ta paní asi není. Uvidíme. Třeba překvapí 😀 😀 A pak si udělám slohový cvičení 😀 😀

    černej čaj
    no tak ještě, že se ale ten mrazák nerozmrazil – jídlo v něm. to by byl teprvá průšvih.

    žjooo, kachna s káčatama ne na rybníku, ale na moři!! Užívejte, krása fotka je to.