Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
25.7.2025 v 15:42
#192115
PetraK
Ja zas mela za to ze psali ze to koupila ona
Ale ono je to asi jedno kdo to ted ma, proste je to v haji
Ono mladez uz na tyhle diskuzaky nechodej, na socialni site jako fb taky ne, ti maj tiktok a kecaj rovnou pres video pres whatsapo