Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
25.7.2025 v 10:05
#192094
Zlatka
koupila bych si Ford Ranger s plošinou, naložila Berna a Rdýna na korbu a odvezla bych ho do automyčky. ? Asi. ?
PetraK
Jmenuje se princezna Prasomila II. ?
(kráva je to, fakt je to kráva… ?)
čajíku
ty si nech ty humory, nebo se po koupeli stavíme na jihu Moravy u tebe na koláč… ?