Odpověď na: Dvě pudle II

Fóra Ostatní Dvě pudle II Odpověď na: Dvě pudle II

#192094
Thielli

    Zlatka

    koupila bych si Ford Ranger s plošinou, naložila Berna a Rdýna na korbu a odvezla bych ho do automyčky. ? Asi. ?

    PetraK
    Jmenuje se princezna Prasomila II. ?

    (kráva je to, fakt je to kráva… ?)

    čajíku
    ty si nech ty humory, nebo se po koupeli stavíme na jihu Moravy u tebe na koláč… ?