Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
24.7.2025 v 15:12
#192078
Dnes kontrola u ortopeda, oprava se opět nemohla konat, protože kolénko opět vyrobilo skoro dvě deci vody (sakra!).??♀️ Za dva týdny další kontrola. Betynka, v mé nepřítomnosti v kleci, mi po návratu velmi hlasitě vyčítala. Dostala piškůtka a za chvíli mi odpustila a uložila se na gauč.?