Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
23.7.2025 v 22:33
#192043
Zdarek,
ja se jedu zitra fotovoltanit k Labicku, dneska jsem tam byla s pulkou veci na otocku. Letosni dovca nemuze bejt horsi nez vloni, verim, ze se Pepino bude chovat o stopro lip, ze za ten rok jsem na nem zamakala. Toz se tu mejte krasave a see you in August. 🙂