Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#192043
Fifi

    Zdarek,
    ja se jedu zitra fotovoltanit k Labicku, dneska jsem tam byla s pulkou veci na otocku. Letosni dovca nemuze bejt horsi nez vloni, verim, ze se Pepino bude chovat o stopro lip, ze za ten rok jsem na nem zamakala. Toz se tu mejte krasave a see you in August. 🙂