Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#192028
cernej caj

    PetraK
    No to me prave zajima, kdyz ses pripojena do site, tak pri vypadku el nebo prace na vedeni te to odpoji – takze nebudes mit ani solar, tak jedes jen do vycerpani baterie?

    Nebo uz dneska muzes byt pripojena do site a pri jejim vyoadku mit solar a ne jen baterii? Jakoze mi neopdovidas na otazku ktera je pro me stezejni k povhoprni:D

    Ale prave me prekvapilo jak moc plati ten maser za to ze vyuuziva 0 elektriny rocne, zaplati 80% eonu za nic co ja za spotrebu.

    Ze je i pripojeni do site drahy za nic a az ti dojde stava z baterie tak stejne nemas nic. Takze to vlastne moc sobestacnosti a nezavislosti neposkytuje, jen vykryva maly vypadky.

    Proto me to mate, jak to ma teda fungovat, tak jestli mate nejakej odkaz na dovysvetlujici clanek nebo sou v tom nejaky novinky ze uz pri vypadku muzes napajet i ty baterie ze solaru?

    Protoze sobestacjost na 4h vypadku podle me.neni sobestacnost tak mi tam chybi nejaky info ale jaky