Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
21.7.2025 v 6:48
#191943
černej čaj
a Ty už jsi to dědictví přijala? to je škoda, protože dědictví přijmout nemusíš. každopádně fakt něco hroznýho!!! Koukám, že teď je období výborný. my tamto a Ty tohle 🙁 Vůbec si neumím představit, jak z toho ven.
Brůt-snad tenhle týden bolehlav už opadne? Ostružinomaliny neznám. Voka! Jo a kopr si můžeš normoš přece vysít do květníku – taky ho tam mám.