Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#191943
PetraK

    černej čaj

    a Ty už jsi to dědictví přijala? to je škoda, protože dědictví přijmout nemusíš. každopádně fakt něco hroznýho!!! Koukám, že teď je období výborný. my tamto a Ty tohle 🙁 Vůbec si neumím představit, jak z toho ven.

    Brůt-snad tenhle týden bolehlav už opadne? Ostružinomaliny neznám. Voka! Jo a kopr si můžeš normoš přece vysít do květníku – taky ho tam mám.