Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#191941
brut

    Zdravim vespolek

    Dnes jsem otrhala posledni varku malinoostruzin. Musim rict, ze letos byla sklizen uzasna. Mam jen 4 vetvicky a na nich vyrostly 3kg tehle dobroty. Cast jsem zamrazila, cast zkombinovala s merunkama a udelala vynikajici zmrzku, neco padlo do kolacu a samozrejme si pochutnala rodinka i kamaradi. ☺️ Jen nejsem schopna najit zpusob, jak je rozmnozit.

    Vcera jsem byla na trhu, koupila zasobu kopru na zimu. Ostrihala jsem snitlik a i ten skoncil v mrazaku.

    Uzila jsem si spoustu zabavy na padleboardu a blbnutim s Clouinkou. Ta se rozhodla, ze bude past vrabcaky, sykorky, cervenky. Jen jim napad blbe vysvetlila a tak ji pri vsech pokusech frnknou na hloh, kde se schovaji. Bavi me jeji vytrvalost a ptaci laskovani. Sledovat jejich hru je lepsi, nez koukat na televizi. ?

    Omlouvam se, ale nedocitam nic. Uz 14 dni bojuju s bolehlavem a ten se vecer stupnuje. Snad zaprsi a bude mi lip.