Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
18.7.2025 v 21:13
#191902
Esusova
Teda, to hodne zamrzi a zaboli. Neni vubec zadna nadeje, ze se zalohy dockate zpatky? Gratulire k vyroci, mila pani a mily pane!
Cernej caj po dovoleny, ja se na ni zacinam chystat, pristi tyden prcham. Snad to bude lepsi nez lonsky zapisky magora pruhatyho. 🙂
Merunky uz nechci ani videt, rupla mi drobatko bederka. Takze dneska total klidovej rezim, at na tu dovcu vubec vyjedu, spadany zluty veci uz nesbiram, hrabu to na hromadky, at si hmyze pochutnaji.
Krasavej vikend vsem.