Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
18.7.2025 v 11:40
#191895
PezraK
No to byl taky duvod, proc jsem si k tepelku nechala i kotel
Plus plynovy sporak a voda akespon pumpou ze studny, neni to takovy komfort jako s panelama, ale furt dobry