Odpověď na: Kecací léto 2025 Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025 18.7.2025 v 6:05 #191880 cernej caj Kimi tak to je dobre 🙂 a navic betynka muze byt citlivejsi, jinymu psovi by ty pamlsky treba vubec nevadili.