Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#191854
Petrs01

    Máš fotos?

    Ne. Seděli jsme a něco baštili, takže naprostý ticho a bez pohybu a v tom přes průsek kus od nás tiše přešly dvě stodoly. Nestihli jsme po foťáku ani hrábnout a byli pryč. Pak jsme se museli vzájemně ujistit co že jsme to vlastně viděli, ale tu držku si prostě nespleteš.
    Brdy jinak jezdíme málo, takže nevím jestli jen procházeli nebo tam bydlej, ale zdá se mi to tam pro ně dost dobrý, tak by mohli.