Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
16.7.2025 v 8:35
#191828
Jo a včera jsem si dala sběr přátel španělských. Rovných 139! Krásný číslo. když jsem šla po zahradě podruhý, už zas bylo co sbírat 🙁 . Odjeli na dovolenou. V popelářským voze, se svačinou na cestu.