Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
14.7.2025 v 20:20
#191777
tak to je paráda s Mady a že vše vychází dle plánů!!
já večer hodina a půl výcviku:-)
- Odpověď byla upravena před 11 měsíci a 1 týdnem uživatelem MirkaD.
- Odpověď byla upravena před 11 měsíci a 1 týdnem uživatelem MirkaD.