Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#191759
Kimi

    Jéjku, Fifi, pár bedýnek? No, to by byla práce. Já jsem dřív nakládala, zavářela, vyráběla – kompoty, džemy, čatní. Začínala jsem jahodami, končila jeřabinami, i bylinky jsem zpracovávala. Teď, když jsem sama, se mi to nevyplatí, sem tam mi něco dodá rodina. Ale zeptám se syna, zda by bral meruňky, on jezdí do HK poměrně často.