Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
14.7.2025 v 11:19
#191759
Jéjku, Fifi, pár bedýnek? No, to by byla práce. Já jsem dřív nakládala, zavářela, vyráběla – kompoty, džemy, čatní. Začínala jsem jahodami, končila jeřabinami, i bylinky jsem zpracovávala. Teď, když jsem sama, se mi to nevyplatí, sem tam mi něco dodá rodina. Ale zeptám se syna, zda by bral meruňky, on jezdí do HK poměrně často.