Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#191736
Fifi

    Tralala, tralala, jsem se po dlouhy dobe na chvilku videla s… S Brutici a Vilemem! 😀 Zmrzku jsme si dali, predala jsem jim zeleny a zluty silenstvi a frceli. 🙂

    Mirko
    Ty vzdycky vedle kone vypadas taaak spokojene. 🙂 To je hezky, ze te zakaznice takhle pozvala.

    Kimi
    Snad to prejde a bude uz dobre.