Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
13.7.2025 v 16:40
#191736
Tralala, tralala, jsem se po dlouhy dobe na chvilku videla s… S Brutici a Vilemem! 😀 Zmrzku jsme si dali, predala jsem jim zeleny a zluty silenstvi a frceli. 🙂
Mirko
Ty vzdycky vedle kone vypadas taaak spokojene. 🙂 To je hezky, ze te zakaznice takhle pozvala.
Kimi
Snad to prejde a bude uz dobre.